EPIKLIINIK

EPIKLIINIK

Ainevahetus Endokrinoloogia Personaalmeditsiin

Dr Hiie Wipf - endokrinoloog

Olen endokrinoloog, lõpetanud Tartu Ülikooli, tegelenud mitukümmend aastat ainevahetusprobleemidega, töötanud Eestis ja Prantsusmaal.

Olen täiendanud end hormoonravi alal Belgias. Aastatel 2017-2019 läbisin Pariisis uudse arstide täiendõppe anti-aging meditsiini alal. See on vitaalse pikaealisuse meditsiin ja lähedalt seotud inimese ainevahetusega, niisiis minu põhierialaga. Soovist liikuda personaalmeditsiini suunas läbisin ka geneetika kursuse Harvardi ülikoolis.

Eks inimene püüdleb ikka ilu poole. Ja selleks, et ka pakend oleks kena, olen lisanud oma kompetentsi ka esteetilise meditsiini. Oman CIMEL (Collège International de Médecine Esthétique et Longévité) diplomit esteetilises meditsiinis. Iluravis eelistan meetodeid, mis noorendavad, toimides seestpoolt väljapoole.

Jagan oma õpetajate Dr Charles Gadreau, Dr Claude Dalle ja Prof Jean-Paul Meningaud veendumust, et ilu ja tervis peavad käima käsikäes.

Täna ongi minu põhitöö patsiendi ainevahetuse kaardistamine ja tervise optimeerimine. Tegelen nii keha kui aju keemiliste süsteemidega, testin hormonaalset tasakaalu, teen geeniteste.

Tegelen nii nendega, kellel tervis hea ja soov püsida tippvormis, kui ka nendega, kes otsivad põhjust ja lahendust oma kroonilisele tervisemurele.